wiki:Zarys
Last modified 14 years ago Last modified on 11/15/07 22:03:10

Wygodne i uniwersalne. Takie słowa chcemy móc przytoczyć, prezentując efekty kilkumiesięcznej pracy, na koniec realizacji projektu 'FileSOS'.

Projekt ten zwykłemu użytkownikowi dawać ma gwarancję bezpieczeństwa danych. Bezpieczeństwa, które docelowo osiągnąć będzie można kilkoma kliknięciami myszki.

Użytkownicy bardziej zaawansowani z pewnością docenią możliwości, które daje system kontroli wersji. Jest on trzonem implementowanego rozwiązania. Co do korzyści płynących z wersjonowania niema wątpliwości. Dzięki oszczędności czasu na codziennej pracy w systemie zyskujemy na produktywności. To powoduje, że nawet programiści - każdego dnia korzystający z repozytoriów docenią oprogramowanie umożliwiające im nieskomplikowane i pewne zabezpieczanie codziennych danych (dokumentow / e-book'ów / zdjęć / muzyki).

Bezpieczeństwo przechowywanych danych gwarantowane będzie nie tylko przez scentralizowany serwer kontroli wersji. Synchronizacja danych na różnych komputerach pozostawi lokalną kopię plików - dzięki temu zwiększona zostaje szansa odzyskania danych.

Jesteśmy przekonani, że prezentowana koncepcja pozwoli na to by nasz projekt stał się realnie wykorzystywanym rozwiązaniem "biurkowym". Jesteśmy świadomi, że implementacja przedstawionej koncepcji będzie wymagała odpowiednio dużego nakładu czasu. Niemniej jednak sądzimy, że nadzieje pokładane w tym projekcie przerodzą się na realny sukces i tym samym radość płynącą z możliwości zaoferowania Wam dobrego programu.

Pozdrawiamy, FSOS-team